Browse > Home / Haber / Karacabey’de ‘Kentsel Dönüşüm’ atağı

| Subcribe via RSS

Karacabey’de ‘Kentsel Dönüşüm’ atağı

Ocak 18th, 2016 Posted in Haber

karacabeye28099de-e28098kentsel-donusume28099-atagi-1

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın 6306 Sayılı Kentsel Dönüşüm Yasası kapsamında Karacabey’de bugün bilgilendirme toplantısı düzenlenecek.

REM Proje Kentsel Dönüşüm ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından gerçekleştirilecek olan toplantı Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda saat 16.00′da başlayacak. Firma Yetkilileri Ayşe Mine Çelik ve Fatih Keleş, Karacabey temsilcileri Abbas Yaşar ve Bülent Günal ile Denizbank Karacabey Şube Müdürü Barış Koç ve Portföy Yöneticisi İlknur Türe tarafından verilecek bilgilendirme toplantısına tüm ilçe halkının davetli olduğu bildirildi.

REM Proje’den yapılan açıklamada, “Gelişen bilgisayar teknolojisi ve bilgisayar yazılımları sayesinde sınırsız sayıda çözüm üreterek hem proje hizmetleri maliyetleri, hem de uygulamada çıkacak maliyetleri en aza indirme prensipleri dâhilinde hizmet vermekteyiz. Meslek hayatımız boyunca gerek proje hizmetleri, gerekse uygulamada karşılaşılan problemlerin yorumlanması, fikren giderilmesi gibi sebeplerle REM Kentsel Dönüşüm ve Danışmanlık Hizmetleri olarak emniyetli, ekonomik, estetik ve kullanılabilir yapı projeleri ile Karacabeyliler’e hizmet verme amacındayız.

karacabeye28099de-e28098kentsel-donusume28099-atagi-2

Meslek yaşantımız boyunca deneyimimiz ve proje hizmet uygulamaları ve Deprem Testi-Güçlendirme proje çalışmaları ile sektörde öncülük yapan firmalar arasında yer almayı hedeflemekteyiz. Çağın gerektirdiği teknik bilgi ve gelişmelere uygun emniyetli, ekonomik, estetik yapılar kıstasları kapsamında insanların ailesi ve sevdikleriyle birlikte güven içinde hayatlarını sürdürebilecekleri, mal ve can güvenliği esas alınarak “Yaşanabilir Mekânlar ve Projeler Üretmek” için yola çıktık. Her bütçeye ve zevke uygun yaşam alanları ve proje üretiminde sektörün önde gelen, çözüm üretebilen, söz sahibi lider firmaları arasında yer aldığımızı düşünüyoruz.” denildi.

Öte yandan banka finansmanlı ‘Kentsel Dönüşüm’ kredileri ile Karacabeyli vatandaşlara destek olmayı amaçlayan Denizbank da, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi hizmetleri ile sektörde farklılaşmayı hedefliyor. Denizbank, ticari sorumluluklarının yanı sıra taşıdığı toplumsal sorumluluk çerçevesinde Kentsel Dönüşüm’de de çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Riskli yapıların bulunduğu yerlerin standartlara uygun, sağlıklı ve güvenli yaşam alanlarına dönüştürülmesine şube olarak destek verdiklerini açıklayan Denizbank Şube Müdürü Barış Koç ise, Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Karacabey’de de “Karacabey’i Dönüştürüyoruz” sloganı ile ilk kişiye özel Denizbank Kentsel Dönüşüm Kredisi’ni kullandırdıklarının altını çizdi. Koç, “Kentsel Dönüşüm kapsamındaki kampanyada ilçe merkezine “Karacabey’i Dönüştürüyoruz” adını verdik. Aynı uygulamamız kırsal mahallelerimizde de var ve bunun adına da “Köysel Dönüşüm” diyoruz. Bu kapsamda bankamıza müracaat eden vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunacağız.” diye konuştu.

Ekonomik ömrünü tamamlamış, değişim zorunluluğu bulunan, Kentsel Dönüşüm kapsamında gerek ilçe merkezinde gerekse köylerdeki konutlarda Denizbank’ı tercih edecek tüketicilere birçok avantajlar getirdiklerini vurgulayan Barış Koç, Denizbank olarak kentsel dönüşüm projesinin ilk yıkım anından yeni evlerin teslimine kadarki her aşamasında müşterilerinin yanında olacaklarını sözlerine ekledi.

One Response to “Karacabey’de ‘Kentsel Dönüşüm’ atağı”

  1. Bala Kuvan Says:

    Habere bir düzeltme yapmak istiyorum. Karacabey de ilk Kentsel Dönüşüm 0001 dosya numarası ile bana aittir ve Karacabey de ilk Kentsel Dönüşüm Kredisi GARANTİ Bankası tarafından kullandırılmıştır.Bilginize
    Bu vesile ile Bu zor ve uğraşmalı dönemde yanımızda olan Garanti Bankası Karacabey Şubesine Teşekkürlerimle.


Leave a Reply


dokuz − 1 =