Browse > Home / Haber / Doğalgaz ustaları As Doruk yemeğinde buluştu

| Subcribe via RSS

Doğalgaz ustaları As Doruk yemeğinde buluştu

Mayıs 30th, 2008 Posted in Haber

dogalgaz-ustalari-1.jpg

Karacabey’de doğalgaz çalışmalarında büyük emeği geçen tesisat ustaları, As Doruk Mühendislik Ltd. Şti. tarafından sivil toplum örgütleriyle aynı çatı altında buluşturuldu.
Önceki akşam Osmanoğulları Park Restaurant Yazlık Bahçesi’nde, As Doruk Mühendislik Ltd.Şti. Müdürü ve Makine Mühendisi Hüsnü Doğruoğlu’nun organizasyonudaki yemekte bir araya gelen tesisat ustaları Hüseyin Kırca, Kenan Ersöz, Adem Çam, Taci Erkaçal, Mehmet Polat, Celal Fındık, Rıfat Dönmez, Ümit Demirbaş, Baki Sarıtaş, İsmail Çerez’e Belediye Başkanı Ergün Koç, Makine Mühendisleri Odası Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Vekili Gürsel Özcan,  Yönetim Kurulu Üyesi Doğan Usluer, Tesisat Mühendisleri Sanayicileri İşadamları Derneği Başkanı Şaban Bozdemir, Karacabey Ziraat Odası Başkan Vekili Raif Kayacan, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Şen, Fıratboru Bursa Bölgesi Ana Bayii Borel LTD.Şti. Yöneticileri Ergün Yedek, Mustafa Yedek ve Pazarlama Sorumlusu Mehmet Başak, Vitawolf ve Vita Radyatör Pazarlama Sorumlusu Hüseyin Karayel de eşlik etti.

dogalgaz-ustalari-2.jpg
As Doruk Mühendislik Müdürü ve Makine Mühendisi Hüsnü Doğruoğlu, yemekte yaptığı konuşmada, 24 Ağustos 2007 tarihinde açılan şirketin faaliyet ve müşterilerinin giderek artmasındaki memnuniyeti dile getirdi.

dogalgaz-ustalari-3.jpg
Halkın bilinçlendiğini ve Karacabey’in yetiştirdiği makine mühendislerinin kurmuş oldukları şirketle proje ve taahüt işlerini yaptıklarını belirten Doğruoğlu, dışarıdan gelen firmaların göçmen kuşlar gibi yer değiştirdiğini ve bazılarının uçup gittiğini, kalanların da yaz sonu göçeceklerine inandığını esprili bir şekilde dile getirdi.

dogalgaz-ustalari-4.jpg
Doğruoğlu, Haziran ayı içersinde, açacakları ikinci bir şirketle sıhhi tesisat ve doğalgaz malzemelerinin de satışının yapılacağı müjdeledi. Önümüzdeki günlerde, kendi firma elemanlarına verilen eğitimlerin TMMOB ve TEMSİAD ‘ında katkıları ile Karacabey’deki tüm ustalara verileceğini, yapılan işlerin daha bilinçli ve kaliteli olması için yeniliklerin  sürekli artırılacağının altını çizen Hüsnü Doğruoğlu, bu konudaki çalışmalara hız verdiklerini duyurdu.

dogalgaz-ustalari-5.jpg
Karacabeyli tesisat ustaları, belediye, sivil toplum örgütleri ve meslek kuruluşları ile bir ekip halinde eğlenip, tecrübelerinin paylaşıldığı gecede kendi meslek kuruluşu yetkilileri  ile tanışmış oldular.
Belediye Başkanı Ergün Koç’un da geceye katılması geceye ayrı bir renk katarken, üretici ve pazarlama şirketlerinin, tesisat ustaları için getirdikleri hediyeler ve As Doruk Mühendislik LTD. ŞTİ’nin montları ile şapkaları da bu gecenin anısı olarak tesisat ustalarına armağan edildi.

Leave a Reply


sekiz − = 3