Browse > Home / Haber / T.C. Karacabey Belediyesi

| Subcribe via RSS

T.C. Karacabey Belediyesi

Nisan 24th, 2013 Posted in Haber

tc-karacabey-belediyesi-1

Son günlerdeki T.C. tartışmalarına Karacabey Belediyesi de dahil oldu. Karacabey Belediyesi’nin tabelasına T.C. ibaresi eklendi.

Daha önce ‘Belediye’ yazan tabelanın yerine ‘T.C. Karacabey Belediye Başkanlığı’ yazılı tabela asıldı. Tabelanın led ışıkları ise geceleri yanacak.

‘TC Karacabey Belediyesi’ tabelasının asılmasının ardından bir açıklama yayımlayan Başkan Koç; “Her yapılan işte olduğu gibi bu yaptığımızın arkasında duran veya durmayan, olumlu düşünen veya düşünmeyen insanlarımız olacaktır. Saygı çerçevesi içerisinde tüm eleştiri ve yorumlar kabulümüzdür.” dedi.

tc-karacabey-belediyesi-2

Koç, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Aklımız başımıza yeni gelmedi. Ancak bu başlığın vurgulanması gerekti. Gerektirildi. Bizler son günlerde gördüğümüz manzara karşısında duyarlılığımızı ortaya koymak adına bu değişikliği gerçekleştirdik. Halkımız kabul buyuruyorsa ne mutlu bizlere. Başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve ebediyete intikal etmiş tüm şehitlerimizi bir kez daha minnetle anıyor, birlik ve beraberlik içerisinde Türkiye Cumhuriyeti’nin ebediyen var olması temennisiyle Türk Milleti’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı tebrik ediyorum.”

3 Responses to “T.C. Karacabey Belediyesi”

  1. MURAT ÖNAL Says:

    Öncelikle şahsım ailem ve kendini TÜRK olarak gören tüm bireyler adına karacabey beldiye başkanını canı gönülden tebrik ediyorum.Fazla söze gerek yok.Eğer sokakta uyuz vakası varsa tedbir almak gerekir.Karacabeyin girişinden itibaren şanlı bayrağımızı gururla her yere asan astıran tüm gönül dostlarımıza sonsuz teşekkürler.Biz türk milletiyiz böyle biline böyle yayıla.Örümcek kafalı cumhuriyet düşmanları sizde iyi anlayın sanmayın bu millet uykudadır.


  2. R .çilingirler Says:

    Tüm Ülkemize,,Bu eylemiyle ,Karacabeyin ve Karacabeylinin sesini duyuran ,Facebok paylaşımlarıyla Dünyada bizi onurize eden,Sayın.,Ergun Koç ,a Teşekkürler ediyorum..


  3. Ersel YİLMAZ Says:

    Sayin baskanimizi tebrik ediyorum. İnaniyorum ki milli hassasiyetlerimiz asla bitmeyecek.


Leave a Reply


yedi + = 13