Browse > Home / Haber / Karacabey yarın karanlıkta

| Subcribe via RSS

Karacabey yarın karanlıkta

Aralık 8th, 2007 Posted in Haber

elektrikte-bakim-3.jpg

UEDAŞ Bursa İl Müdürlüğü Karacabey İşletme Başmühendisliği, ilçede yaptığı çalışmalar nedeniyle zaman zaman bazı mahalle ve köylere elektrik kesintisindeki aksamaların devam edeceği belirtildi.
Hafta sonu başlanılan çalışmalarda bazı mahalle ve köylere belirtilen saatlerde elektrik verilemezken, bu çalışmanın bir süre daha devam edeceği açıklandı.
Yarın gerçekleştirilecek olan bakım çalışmalarında ise 07.30′da başlayacak olan kesinti 14.30′da sona erecek. Bu saatler arasında yapılacak olan çalışmadan Karacabey’in tamamı elektriksiz kalacak.

elektrikte-bakim-2.jpg
Yapılan açıklamada uygulanacak çalışma alanı ve saatler şu şekilde duyuruldu:
09.12.2007 Pazar Günü
07:30-14:30 saatleri arasında;
Karacabey ilçe Merkezi tamamı. Bakırköy, Yolağzı, Gönü ve Uluabat Köyleri, Karacabey Dağıtım Merkezi AKFA Grubu çıkışından enerji alan bütün sanayi ve ticarethane müşterileri. (AKFA, BENZERLER GIDA, TRAKYA BİRLİK, NSK VS.)
Karacabey 154 KV Trafo Merkezinden çıkıp MustafaKemalPaşa ilçesine giden M.KemalPaşa hattından beslenen bütün özel müşteriler.(BANVİT, RENO,TOTAL BENZİNLİK VS).
Karacabey 154KV Trafo Merkezinden çıkıp Sütaş fabrikasına kadar giden çift devre hattından beslenen bütün müşteriler.(SÜTAŞ, MSK)
Karacabey Sanayi Bölgesi Dağıtım Merkezinden Fabrikalara çıkan özel hattan beslenen bütün özel müşteriler. (BESİNTAŞ, HİLAL AMBALAJ SILA YAĞ VS.), Bütün sanayi bölgesi müşterileri.
Karacabey 154KV Trafo Merkezinden çıkıp Göbel’e giden Göbel Fiderinden beslenen bütün müşteriler. (HARA, VS.)
Karacabey Dağıtım Merkezinden çıkıp Uluabat köyüne giden fiderden beslenen bütün özel müşteriler. (DSİ SULAMA, ÇİFTLİKLER VS.)

2 Responses to “Karacabey yarın karanlıkta”

  1. muhittin özüpek Says:

    gündüz karanlık olmuyo be yawrucum


  2. ece deniz Says:

    karanlığı gelde sen mezarda gör


Leave a Reply


+ 4 = onüç