Browse > Home / Haber / DSP seçim startını verdi

| Subcribe via RSS

DSP seçim startını verdi

Ocak 11th, 2011 Posted in Haber

dsp-secim-starti-1

Demokratik Sol Parti Karacabey örgütü, hafta sonu Bursa İl Başkanı  A Murat Özbilge ve ilçe başkanlarını  konuk etti.

Pazar günü saat 11.30’da Bursa İl Başkanı A.Murat Özbilge, Mudanya İlçe Başkanı Mustafa Düzen, Yıldırım İlçe Başkanı Necmettin Şengül ve Gemlik İlçe Başkanı Hüseyin Poyraz ile yönetim  kuruluna ev sahipliği yapan DSP İlçe Başkanı Nuri Uzel, genel seçimlere start verdiklerini duyurdu.

dsp-secim-starti-2

İlçe binasında bir basın açıklamasında bulunan İl Başkanı Özbilge, Haziran ayında yapılacak olan genel seçimlerde, seçmenler oy pusulalarında mavi zemin üzerinde beyaz güvercini görecekleri müjdesini verdi.

Parti kapılarının herkese açık olduğunun altını çizen İl Başkanı Özbilge, seçimlere hiçbir partiyle ortaklık yaprak girmeyeceklerini, isteyen partilerin beyaz güvercin altında kendileriyle seçime girebileceklerini ifade etti.

Partilerini parlamentoya taşıyacaklarını vurgulayan Özbilge, 2002’de bıraktıkları tabloyla 2011’deki AK Parti hükümetinin işsizlik, yoksulluk tablosuna herkesin iyi bakmasını istedi.

DSP’liler, siyasi çalışmalarına başladıklarını vurgulayarak, daha sonra Karacabey’in bazı köylerine giderek, onların sorunlarını yerinde dineleyip, aldıkları notlar doğrultusunda hareket edeceklerini belirtti.

One Response to “DSP seçim startını verdi”

  1. köşedeki adam Says:

    Tamam! iyi, hoş, güzelde, bakıyorumda bu partideki arkadaşlar genel başkanlarının bir resmini çerçeveletmemişler bile! Arkada duvarda hala bir kağıt posteri kullanıyorlar. Bence yakışanı çerçeve içine alınmış bir resim olurdu diye düşünüyorum.Tabi yine kendi tercihleridir, bizden uyarması.


Leave a Reply


sekiz − 2 =