Browse > Home / Haber / Karasu ve Keşlik yollarında iyileştirme

| Subcribe via RSS

Karasu ve Keşlik yollarında iyileştirme

Mayıs 19th, 2017 Posted in Haber

karasu-ve-kescca7lik-yollarinda-iyilescca7tirme-1

Bursa Büyükşehir ile Karacabey Belediyesi; ilçenin şehir içi ve çevre yolların bakım ve onarım çalışmalarını tüm hızıyla sürdürürken, Belediye Başkan Vekili Maruf Bilgin de dün, Karasu ve Keşlik yolu asfaltlama çalışmalarını yerinde denetledi. Bilgin, ‘Rengârenk Karacabey Panayırı’ öncesinde etkinliğin yapılacağı alanda incelemelerde bulundu. 

Karacabey Belediyesi, Bursa Büyükşehir Belediyesi işbirliğinde, kentin ana ve çevre yollarındaki bakım, onarım ve asfaltlama çalışmalarına hız verdi. Karacabey’de, büyükşehir ve ilçe belediyeleri; yoğun kış şartlarından olumsuz etkilenen kent içindeki yolları yeniden modern bir görünüme kavuşturmak adına çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Bu kapsamda Karacabey Belediye Başkan Vekili Maruf Bilgin de, Karasu ve Keşlik yolu asfaltlama çalışmalarını yerinde denetleyerek, merakla beklenen Rengârenk Karacabey Panayırı alanında incelemelerde bulundu.

karasu-ve-kescca7lik-yollarinda-iyilescca7tirme-2

Belediye ekipleri tarafından yürütülen çalışmalar neticesinde, yoğun kış şartlarından dolayı şehirdeki yıpranmış olan yolların bir bir yeniden asfaltlandığını belirten Karacabey Belediye Başkan Vekili Maruf Bilgin, yeni yapılan düzenlemelerle birlikte Karacabey’i daha da güzelleştirmek adına yoğun şekilde çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.

‘Rengarenk Karacabey Panayırı’nın gerçekleştirileceği alanda da vatandaşların her türlü ihtiyacına karşılık verecek düzenlemeleri titizlikle yürüttüklerini aktaran Maruf Bilgin, panayır süresince Bursa ve civar bölgelerden gelecek tüm vatandaşların, aileleriyle birlikte keyifle zaman geçirmelerini öncelik haline getirdiklerini sözlerine ekledi.

Leave a Reply


4 − = iki