Browse > Home / Haber / Hayvan Panayırı üreticilerle buluşuyor

| Subcribe via RSS

Hayvan Panayırı üreticilerle buluşuyor

Mayıs 19th, 2017 Posted in Haber

hayvan-panayiri

Verimli tarım arazileri ile bilinen ve ‘Türkiye’nin tarım ambarı’ olarak tanımlanan Karacabey, geçmişte hayvan üreticilerinin ilgiyle takip ettiği ve 10 yıllık bir aranın ardından da geçtiğimiz yıl yeniden hayata geçirilen ‘Karacabey Hayvan Panayırı’ ile bu yıl da hayvan üreticilerini bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Başta Güney Marmara Bölgesi hayvan üreticileri olmak üzere; tüm Türkiye’deki hayvan üreticileri tarafından geçmişte ilgiyle takip edilen ve 10 yıllık bir aranın ardından, geçtiğimiz yıl yeniden faaliyete geçirilen ‘Türkiye’nin en büyük hayvan pazarı’ özelliğindeki Karacabey Hayvan Panayırı, bu yıl da yoğun istek üzerine yeniden kurulacak.

19-20-21 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Rengârenk Karacabey Panayırı kapsamında kurulacak olan hayvan panayırının, üreticiler tarafından uzun yıllardır hasretle beklendiğini kaydeden Belediye Başkanı Ali Özkan, geçtiğimiz yıl yeniden aktif hale getirilen panayırın, bu yıl da gerek sosyal medya üzerinden, gerekse de anket ve diğer iletişim kanalları vasıtasıyla, yoğun talep gördüğünü belirtti. Başkan Özkan, Rengârenk Karacabey Panayırı çerçevesinde düzenlenecek hayvan panayırında, ayrıca tarım makinelerinin de sergileneceğini söyledi.

Karacabey Hayvan Panayırı’nı çok önemsediklerini aktaran Başkan Özkan, tüm üreticileri bu büyük coşkuya ortak olmak için panayır alanına beklediklerini sözlerine ekledi.

Leave a Reply


dokuz − 8 =