Browse > Home / Haber / Saklı Bahçe hizmete başladı

| Subcribe via RSS

Saklı Bahçe hizmete başladı

Mayıs 19th, 2017 Posted in Haber

sakli-bahccca7e-1

Müdavimleri tarafından sabırsızlıkla beklenen Karacabey Belediyesi Saklı Bahçe Cafe ve Oyun Parkı, Aliye Elveren’le sezonu açtı. Elveren, birbirinden eşsiz lezzetler ile de hizmet vermeye kaldığı yerden devam ettiğini duyurdu.

Güleryüz, deneyim,  özgüven ve hijyeniyle Saklı Bahçe’ye apayrı bir değer daha katan Aliye Elveren, özellikle kadınlara ticaret alanında girişimciliğiyle örnek olmasından dolayı da takdir ediliyor. Müşteri memnuniyetini her geçen gün arttırmaya kararlı olduğunu söyleyen Aliye Elveren, ilçe halkının vazgeçilmez adresi olma yolunda emin adımlarla ilerlediğinin altını çizdi.

sakli-bahccca7e-2

Karacabeylilere en iyi hizmeti vermenin gururunu yaşamakta olduğunu belirten Aliye Elveren, “Misafirlerimizi şehrin gürültüsünden uzak, oyun parkımız ve doğa ile iç içe atmosferimiz ile özellikle çocuklu ailelerin tercih ettiği işletmemizde ağırlamanın memnuniyeti içindeyim. Günün ya da hafta sonunun yorgunluğunu atmak için, çocuğunuzla, arkadaşınızla, gencinizle, yaşlınızla nefes alacağınız, huzuru soluyacağınız mekânımıza uğramadan geçmeyin. Kuş cıvıltıları arasında, huzurlu, sakin, doğa sesi ile birleşen güzel ortamıyla sizlere bir anlıkta olsa stresli yaşamanızdan uzaklaştırmayı vaat ediyorum. Sıcak, soğuk içecekler, tost çeşitleri ile oluşan zengin menümüzü müşterilerimizin beğenisine sunuyorum. Şehrin ortasında gizlenmiş bir bahçe, gürültüden uzak sanki evinizin bahçesinde gibi huzurlu mekânımda günün her saati hizmet almak ve keyifli vakit geçirmek isteyen herkesi bekliyorum. Gün toplantıları, arkadaş sohbetleri ve çocuğunuzla birlikte hoş vakit geçirebileceğiniz eşsiz doğal güzelliğiyle mekânımız Ramazan ayında da geceleri halkımızın hizmetine açık olacaktır. Anlatılmaz, yaşanır dediğim bu eşsiz güzelliği keşfetmeye tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum.” dedi.

Elveren ayrıca, her türlü desteği veren Belediye Başkanı Ali Özkan’a da sonsuz teşekkürler ilettiğini sözlerine ekledi.

sakli-bahccca7e-3

sakli-bahccca7e-4

Leave a Reply


× 5 = otuz