Browse > Home / Haber / Hanifi Usta dolup taşıyor

| Subcribe via RSS

Hanifi Usta dolup taşıyor

Mayıs 18th, 2017 Posted in Haber

hanifi-usta-dolup-tascca7iyor-1

Karacabey - Bursa Karayolu’nun 15. kilometresi Subaşı Köyü girişi karşısı BPET Akaryakıt İstasyonu içinde bulunan Hanifi Usta Restaurant, göze ve mideye hitap eden çeşitleri ve güzel mekanıyla vatandaşların yanı sıra kurumsal firmaların da gözdesi olmayı sürdürüyor.

Göl ve yemyeşil bir doğa manzarası eşliğinde Hanifi Usta’da sabah kahvaltısını yapanlar, güne hiç olmadıkları kadar zinde ve huzurlu başlıyor. Serpme köy kahvaltısının yanı sıra kendi üretimleri olan besi hayvanlarından yapılan sucuk ve semaver çayının doyumsuz tadını eşsiz manzarayla yudumlayan konuklar, unutulmaz anlar yaşıyor.

hanifi-usta-dolup-tascca7iyor-2

Bu kapsamda Hanifi Usta Restaurant, geçtiğimiz hafta Anneler Günü dolayısıyla yine doldu taştı. Karacabey’de faaliyet gösteren MSK personeli ile Garanti Bankası Mustafakemalpaşa Şubesi yetkililerin ağırlıklı olduğu Hanifi Usta’ya yaklaşık 350 kişi akın etti.

hanifi-usta-dolup-tascca7iyor-3

İşletme sahibi Hanifi Usta, geleneksel ev yemekleri, köfte çeşitleri, saç kavurma, çoban kavurma, kiremitte kaşarlı köfte, pide ve tatlı çeşitleriyle sabah kahvaltılarının yanı sıra öğlen ve akşam yemekleriyle de 24 saat açık olduklarını belirterek, 200 kişilik salonuyla da özel davetler için hizmete hazır olduklarını söyledi. Hanifi Usta ayrıca, rezervasyon için 687 70 70 numaralı telefondan kendilerine ulaşılabileceklerini de sözlerine ekledi.

Leave a Reply


yedi + = 9